Ми допомагаємо дітям з інвалідністю стати самостійними

неділя, 17 лютого 2019 р.

До першого зібрання конкурсної комісії будь напоготові!

Міський голова Г.Дикий вирішив таки не загострювати протистояння громадськості та чиновників міських служб у питанні подальшого впровадження соціального замовлення у Білій Церкві й видав перше з двох розпоряджень, необхідних для розблокування процесу. А саме - про створення конкурсної комісії з соціального замовлення. У четвер 21 лютого 2019 року має відбутися її перше засідання.
На жаль, чиновницькі "підкилимні ігри" затягнулися, інакше зараз ми б мали конкурс у розпалі й не пізніше 1 березня були б визначені переможці. "Тіньові" противники соцзамовлення так і не спромоглися зрозуміти, що цей механізм вигідний практично всім його учасникам. Окрім, звичайно, ділків від влади, які звикли отримувати відкати з бюджету. Бо в нормальному процесі соціального замовлення відкати неможливі. От і з великими зусиллями громада отримала 100 тисяч гривень бюджетних коштів при планованих 900 тисячах.
Але "маємо, що маємо", починаємо працювати.
Ми вдячні за підтримку нашому головному консультанту Андрію Крупнику і пропонуємо його коротке звернення до членів конкурсної комісії з соціального замовлення.

Крім того, подаємо посилання на інформаційні ресурси, з якими переконливо рекомендуємо ознайомитися членам комісії.
1. Коротка передісторія проекту.
2. Спеціально створений сайт "Соціальне замовлення".
3. Створена нами публікація "Соціальне замовлення: конспект вигод і план дій"
3. Документи, які регламентують механізм соціального замовлення, у тому числі проведення конкурсу.  
4. Власне інформація про діяльність конкурсної комісії, визначена Положенням про соціальне замовлення у Білій Церкві, яке включає і необхідні форми проектів, механізм оцінювання тощо.
5. Публікації на сайті Товариства дітей-інвалідів та їх батьків "Аюрведа", присвячені виконанню проекту впровадження соціального замовлення.


Проект "Нова якість соціальних послуг через впровадження механізму соціального замовлення у Білій Церкві та Київській області" виконує Білоцерківське міське товариство дітей-інвалідів та їх батьків «Аюрведа» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Немає коментарів: